Rr.”Jordan Misja”,

perballe Hipotekes, Tirana, Albania

8:30 AM - 7:00 PM

e Hënë deri të Shtunë

INFORMACIONE
December 29, 2020
Pune !

Nje pune e kryer nga inxhinieret Gjeodet ne rrugen “5 Maj”

me shume
December 23, 2020
S900 GNSS Receiver

S900 është rezultat i evolucionit të vazhdueshëm të marrësve të integruar Stonex GNSS.Duke treguar një antenë me shumë konstelacione me saktësi të lartë, një transmetues të fuqishëm me frekuencë të dyfishtë UHF dhe një modem GSM 4G, për një zgjedhje plotësisht të integruar me shumë komunikime; të gjitha[…]

me shume
December 15, 2020
STONEX

Sot kompania “STONEX“, “BYLIS HOLDING” dhe “KONTAKT Shpk” organizuan trajnimin me GPS “S900A” ku pjesemarrja ishte e kenaqshme. Te pranishem ishin inxh.gjeod. te te tre kompanive, por interes shfaqi dhe inxh.gjeo.prof.Arben Rubjkea. Kjo tregon se ne jemi ne rrugen e duhur dhe krenohemi me produktet “STONEX“.

me shume
March 27, 2020
by
Projekt ne qytetin e Vlores

Te nderuar klient dhe miq te Bylis Holding, shume shpejt kompania jone eshte duke punuar per nje projekt ne qytetin e Vlores, me sakte ne fillim te Lungomares, rreth 250 m nga deti, zone e preferuar, projekti do te jete shume funksional, apartemente dhe nje pjese hoteleri. Ajo[…]

me shume
February 7, 2020
by
GJENERATA …E FUNDIT

GJENERATA …E FUNDIT ..BEJE PJESE TE STUDIOS TUAJ ..TE NDERUAR KOLEGE GJEODED /// ME NJE CEMIM FANTASTIKE…. POROSITE E PARA KANE FILLUAR…..

me shume
January 31, 2020
by
Nje projekt i thjeshte…

Nje projekt i thjeshte, elegant ku nga arkitektet dhe konstruktori K.Kobdili te studio “Bylis Holding” eshte ideuar dhe punuar. Ne jemi te pershtatshem per te gjitha shtresat qe kane nevoje per ndertimin ose resataurimin e nje objekti kudo qe ndodhet ne territorin Shqiptar, por jo vetem edhe ne trevat[…]

me shume

POSTIMET E FUNDIT

KONTAKT

Rr.”Jordan Misja”, perballe Hipotekes, 1001 Tirana, Albania

Tel.: +355 2 2403101
Fax: +355 2 2403101
Cel.: +355 69 40 93431
E-mail: info@studiotopografikebylis.com
Web: studiotopografikebylis.com