Rr.”Jordan Misja”,

perballe Hipotekes, Tirana, Albania

8:30 AM - 7:00 PM

e Hënë deri të Shtunë

Projekt ne qytetin e Vlores
March 27, 2020
by

Projekt ne qytetin e Vlores

Te nderuar klient dhe miq te Bylis Holding, shume shpejt kompania jone eshte duke punuar per nje projekt ne qytetin e Vlores, me sakte ne fillim te Lungomares, rreth 250 m nga deti, zone e preferuar, projekti do te jete shume funksional, apartemente dhe nje pjese hoteleri. Ajo qe eshte risi eshte ndertimi i projektit me sistem qendror ngrohje-ftohje, sistem kapot dhe parking me ashensor. Gjithashtu do te parashikohet dhe nje supermarket ne katin -1. Projekti do te modelohet nga arkitekte shqiptare dhe italian.
Presim sugjerimet tuaja, pse jo dhe kerkesat mbas mbarimit te luftes me coronavirusin. Ju uroj shendet.

Shperndaje

Shprendaje tekstin:

Add your Comment

POSTIMET E FUNDIT

KONTAKT

Rr.”Jordan Misja”, perballe Hipotekes, 1001 Tirana, Albania

Tel.: +355 2 2403101
Fax: +355 2 2403101
Cel.: +355 69 40 93431
E-mail: info@studiotopografikebylis.com
Web: studiotopografikebylis.com